WORLD EDUCATION – Târg de tabere de limbi străine şi licee de elită, 17-18 martie 2012

A patra editie a targului World Education iti aduce la Bucuresti reprezentanti din cele mai prestigioase licee si colegii europene. Si in acest an ei iti vor prezenta oportunitatile de studiu in licee de top si oferta de tabere de vara pentru scolari si liceeni care isi doresc sa studieze in strainatate.

Cui se adreseaza targul?

• copiilor cu varste cuprinse intre 7 si 18 ani,
  • parintilor care isi doresc sa ofere copiilor lor cea mai buna educatie,
  • persoanelor care isi doresc o experienta memorabila si o vacanta de vara folositoare.

De ce sa participi?

Ca vizitator al World Education vei avea sansa unica de a interactiona direct cu reprezentantii institutiilor si de a le adresa orice intrebare legata de aceste programe. In plus, daca te inregistrezi online ai prioritate pentru inscrierea in cadrul workshop-urilor.

INREGISTREAZA-TE pentru a-ti rezerva un loc si vei beneficia de:

WORLD EDUCATION – Târg de tabere de limbi străine şi licee de elită
17-18 martie 2012, Hotel Hilton, Bucureşti