Târgul World Education – 12-13 octombrie 2013

World Education

Cele mai apreciate universităţi europene vin acum, la tine în oraş

O nouă ediţie a Târgului World Education dedicat studiilor universitare de licenţă şi masterat va avea loc în luna Octombrie 2013.
World Education University Fair este un targ universitar dedicat tinerilor care isi doresc sa studieze in strainatate programe de Licenta, Master sau MBA. Suntem la a XIV-a editie si de fiecare data aducem in orasul tau cele mai apreciate universitati europene. Datorita interesului sporit pentru studii in strainatate si pentru universitatile cu care colaboram, anul acesta ne gasesti in 3 orase:

Bucureşti, 12 şi 13 Octombrie 2013 – Athenee Palace Hilton, 10:00 – 17:00

Constanţa,14 Octombrie 2013 – Hotel IBIS, 11:00 – 16:00

Timişoara, 16 Octombrie 2013 – Hotel Timişoara, 11:00 – 16:00
Participarea la targ este GRATUITA si se face pe baza de inregistrare on-line.

Inregistreaza-te acum, prezinta-te cu biletul printat la targ si poti castiga unul din cele 10 cursuri gratuite de pregatire pentru IELTS / TOEFL sau unul din cele 100 de vouchere pentru o sedinta de fitness cu antrenor personal, la una din cele mai renumite sali de fitness din Bucuresti!

Sursa: www.worldeducation.ro